Marškinėliai su spauda

UAB MG Print specializajos sritys

Kaip žinia, visko  gerai, greitai ir kokybiškai vienomis rankomis pagaminti neįmanoma, tad mes savo veikloje specializuojamės būtent šiose srityse:

- Drabužiai reklamai,

- Marškinėliai - su spauda,

- Smėlinukai - su spauda,

- Džemperiai - su spauda,

- Dekoratyvinės pagalvėlės - su spauda,

- Prijuostės - su spauda,

- Pirkinių krepšiai - su spauda,

- Kuprinės - su spauda,

- Vasarinės kepuraitės - su spauda,

- Sportinė apranga - su spauda,

- Darbo rūbai - su spauda,

- Atšvaitinės liemenės - su spauda.

Mielai marginame sportines aprangas - krepšinio aprangas, futbolo aprangas, tinklinio aprangas ir kitų sporto šakų aprangas. Komandoms daromos nuolaidos.

DOVANA MAMAI: MARŠKINĖLIAI AR DEKORATYVI PAGALVĖLĖ SU UŽRAŠAIS IR LINKĖJIMAIS

Jeigu sunku sugalvoti, ką padovanojus mylimai mamai Mamos dienos proga - įjunkite savo kūrybiškumą!

Galite pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius likėjimus užrašyti ant marškinėlių, prijuostės, natūralaus lino pagalvėlės ar foto drobės. Nuoširdžiau ir asmeniškiau, veikiausiai, neįmanoma sugalvoti. Mamos dienai pradžiuginkite savo mylimą Mamą.

Galime ant gaminių užrašyti netgi Jūsų pasirinktą eilėraštį, pavyzdžiui:

Kostas Kubilinskas

Tau, mamyte

Tau, mamyte,
Ryto saulė
Uždega šviesas anksti.
Vos prašvitus,
Laša saujon
Saulės spinduliai karšti.

Tau, mamyte,
Pievų gėlę
Vėjas glosto sparneliu.
Čiulba rytą
Vyturėliai
Virš miškų, laukų žalių...

Tau, mamyte,
Skamba gojai,
Mirga pievų žaluma.
Tau kas rytą
Aš dainuoju:
- Būk laiminga, būk linksma.

MARGINIMO BŪDAI

SKAITMENINĖ SPAUDA

Pritaikymas

Šiuo technologijos metodu galite spausdinti įvairiaspalvius vaizdus bei fotografijas. Spalvota skaitmeninė spaudos technologija tinka labai švelniai spaudai, kuri padengia dažais audinio pluoštą. Spausdinimo darbus galime atlikti nuo 1 iki 10 000 ar daugiau kopijų.

Galimybės

Spalvota skaitmeninė spausdinimo technologija suteikia galimybę spausdinti nespalvotas ir spalvotas fotografijas, ryškius ir įvairiaspalvius vaizdus su smulkiausiomis detalėmis bei spalvų perėjimais be fono. Maksimalus spausdinamas plotas, naudojant šią technologiją – 35×45 cm (šiek tiek daugiau nei A3). Ši spausdinimo technologija skirta tokiems audiniams, kaip šilkas, linas, džinsas, stora medvilnė ir t.t. Kuo tankesnis ir vienodas audinys, tuo kokybiškesnė išeis spauda.
Skeptikams sakome – Taip! Pagaliau galite spausdinti ir ant juodos medžiagos – užtikrinant spalvų ryškumą. Audinio paviršius toje vietoje kur bus spalvotas piešinys pirmiausiai yra padengiamas baltų dažų sluoksniu.
Spalvota skaitmeninė spausdinimo technologija suteikia galimybę spausdinti ant sagų, užtrauktukų ir siūlių. Spausdinimas ant balto audinio nesukuria reljefo  – spausdinama vienu sluoksniu prisotinant audinio pluoštą.

Trūkumai

Būtina atsižvelgti į tai, kad dizainas, kuris yra spausdinamas ant tekstilės, šiek tiek skirsis nuo spaudos ant popieriaus. Kiekvienas audinys turi savo struktūrą, reljefą ir spalvą, kuris įtakoja galutinę gaminio išvaizdą. Tačiau, spausdinimo efektas liečiant bus daug švelnesnis. Ši technologija neleidžia spausdinti sidabro arba aukso spalvos. Spalvota skaitmenininė spausdinimo technologija nėra pritaikyta spausdinti ant tamsaus poliesterio, bei kitų sintetinių audinių, kurie džiovinimo dažų etape esant 380 laipsnių temperatūrai susigadina.

Priežiūra

Rekomenduojama gaminio priežiūra – skalbimas 40 laipsnių temperatūroje išverčiant audinį iš vidaus į išorę. Dažų padengimui spalvoti marškinėliai yra impregnuoti specialiu gruntu, todėl kartais gali matytis gruntavimo dėmės, blizgesys, kurie po pirmo skalbimo išnyksta. Prieš nešiojant rekomenduojama išskalbti. Puikiai išsilaiko spauda ant tamsių drabužių, neatsiranda vaizdo įtrūkimų bei išblukimų bei tarnauja kelerius metus. Tačiau, spausdinant ant balto audinio drabužių, reikia žinoti, kad po intensyvaus gaminio nešiojimo bei skalbimo gali piešinys laikui bėgant išblukti. Skalbimo metu, nereikėtų naudoti balinimo priemonių bei automatinio džiovinimo.

SIUVINĖJIMAS

Siuvinėjame logotipus ant drabužių, kirpinių, gaminame antsiuvus, kuriame siuvinėjimo programas. Teikiame siuvinėjimo paslaugas įmonėms, reklamos agentūroms, siuvimo pramonei ir individualiam vartotojui.

Profesionali įranga užtikrina kokybišką Jūsų užsakymų atlikimą.

Naudojame plačios paletės siūlus ir geriausios kokybės papildomas medžiagas. Visada stengiamės rasti sprendimus, net jeigu siuvinėjimas atrodo iš pirmo žvilgsnio neįmanomas.

Kainos priklauso nuo užsakymo dydžio, sudėtingumo ir termino.

ŠILKOGRAFIJA

Šilkografija - arba trafaretinė spauda — tai spaudos būdas kai vaizdas dažais pernešamas per trafaretą ant norimo gaminio.

Šilkografinė spaudos ant marškinėlių technologija labiausiai tinka didelių tiražų spaudai. Gaminant didelius kiekius savikaina yra itin maža. Tokia spauda pasižymi preciziška kokybe ir ilgaamžiškumu.

Šilkografiniai atspaudai gali būti dedami ne tik ant bet kokio popieriaus paviršiaus, bet ir ant audinio, plastiko, medžio, stiklo, keramikos, tai bene universaliausiai panaudojama spaudos technologija. Taip pat šis spaudos būdas pasižymi įvairiu padengimo efektu, dedant specialius dažus, kurie iškyla, galima sukurti dekoratyvinį aukšto reljefo efektą, naudojant aukso, platinos dažus išgaunamas metalinis blizgesys.

Šiai dienai šilkografijos būdu galime marginti ant tamsių audinių iki 6 spalvų, ant baltų audinių iki 7 spalvų.

Maksimalus marginimo plotas yra ant kirpinių: 48 x 54 cm

Maksimalus marginimo plotas ant marškinėlių: 38 x 48 cm

TERMO SPAUDA

Termo plėvelės spauda: Šį spaudos būdą naudojame spaudžiant 1 - 5 spalvas. Puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Vaizdas ar piešinys, kurį norite spausdinti ant tekstilės gaminio, pirmiausiai ploterio pagalba yra išpjaunamas iš specialios medžiagos, tuomet karštu presu pernešamas ant drabužio ar kitokios medžiagos. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas ir yra ilgaamžis. Šis marginimo būdas tinkamas vienetinių užrašų, atvaizdų, logotipų, ženklinimo spaudams.

FLOKO SPAUDA

Tai dekoratyvūs, iškilūs piešiniai, kuriuos atspaudus gaunamas barchatinis, zomšinis padengimas. Flokavimo technologiją naudojame, atvaizduodami piešinius, užrašus bei logotipus ant marškinėlių, bliuzonų, prijuosčių, sportinių aprangų bei kitų gaminių.

Priežiūra

Kaip ir termo spaudoje mes naudojame tik išskirtinai aukštos kokybės medžiagas, todėl tinkama priežiūra užtikrins gaminio ilgaamžiškumą, be įtrūkimų ir išblukimo. Gaminį rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje kaip 30° C laipsnių temperatūroje ir išversti iš vidaus į išorę.

SUBLIMACIJA

Tai spausdinimo technologija, tinkanti spausdinti piešinius, logotipus užrašus, nuotraukas specialiai ant poliesterio. Šią technologiją siūlome naudoti dvipusio dizaino marškinėlių gamybai. Pirmiausiai spauda užnešama ant audinio, tiesiai ant kirpinio ir tik tada siuvami marškinėliai.

Technologija tinka įvairių drabužių gamybai, kai reikia padengti visą medžiagos paviršių, įskaitant rankoves,

siūles bei kaklą. Naudojant šią technologiją, dažai tiesiogiai įsigeria į audinio pluoštą, nesukurdami reljefinio paviršiaus.

Sublimacinė spaudos technologija leidžia perkelti vaizdą ant drabužių nuo siūlės iki siūlės. Neapribojamas spalvų pasirinkimas, jų kiekis, sodrumas bei spalvų perėjimas. Ši technologija taip pat tinkama ir šešėliams, mažoms detalėms bei kitiems įvairiems efektams.

MARŠKINĖLIAI SU NUOTRAUKA

Nustebsite, kokia puikia dovana gali tapti marškinėliai su nuotrauka Jūsų draugui, mamai, tėčiui, močiutei ar net bendradarbiui. Marškinėliai su nuotrauka yra originali ir vis dar laukiama dovana bet kokia proga. Jūsų sesė ar brolis tikrai su malonumu dėvės marškinėlius su dukros ar sūnaus nuotrauka. Marškinėliai su nuotrauka spausdinami skaitmeniniu spausdintuvu. Dažai pasidengia tolygiai, kokybiškai ir puikiai dėvisi. Ekologiški dažai leidžia mums atspausdinti marškinėlius su nuotrauka pagal individualius Jūsų poreikius ir net iki A3 formato dydžio. Tad mūsų gaminami marškinėliai su nuotrauka yra ne tik individuali, originali, bet ir "kūnui draugiška" dovana.

PAGALVĖLĖ SU JŪSŲ NUOTRAUKA

Puiki ir originali dovana sau ir kiekvienam - dekoratyvinė pagalvėlė su nuotrauka. Išsirinkite aukštos kokybės Jums patinkančią nuotrauką ir mes ją perkelsime ant natūralaus lino audinio pagalvėlės. Įsimintinos akimirkos gali papuošti Jūsų namus dekoratyvinės pagalvėlės pavidalu.

DŽEMPERIAI POROMS

Džemperiai poroms su užrašais - ne tik praktiškas, šiltas ir malonus dėvėti rūbas, bet ir galimybė išreikšti save. Džemperiai gali būti dekoruoti Jūsų pageidaujamais užrašais ar paveiksliukais. Džemperis su spauda gali tapti puikia dovana bet kokia proga: gimtadienio, išleistuvių, vestuvių ir t.t.

Džemperių audinys - 50 proc. medvilnė ir 50 proc. poliesteris. Jų vidinė audinio pusė padengta švelniu pūkeliu.

Džemperiai yra 2 modelių - su gobtuvu ir be gobtuvo.

Džemperiai yra UNISEX MODELIO, tad renkantis dydį būtina žiūrėti išmatavimus lentelėse ir jais vadovautis.  Džemperių spalvas galite rinktis pagal pageidavimą. Kataloge pateikti gaminių pavyzdžiai, tad džemperius reikia užsakyti iš anksto ir jie būna pagaminami pagal individualius kliento pageidavimus.

 PAGALVĖLĖ SU UŽRAŠAIS - ORIGINALI DOVANA

Nebesugalvojate kuo nustebinti šeimos narius ar draugus gimtadienio, vestuvių, vestuvių metinių ar kitomis progomis?! Siūlome padovanoti jaukumą ir nuoširdumą - dekoratyvinę pagalvėlę su Jūsų pageidaujamu užrašu. Tai išties bus individuali dovana, kitokia dovana, kokios nenupirksite jokiame prekybos centre. Galite rinktis iš kelių natūralaus lino atspalvių dekoratyvinių pagalvėlių su užrašais, kuriuos sugalvojote Jūs. Dekoratyvinės pagalvėlės tikrai praktiškos. Jas galima skalbti (tiek užvalkalą, tiek vidų). 

Dekoratyvinės pagalvėlės su užrašu gali tapti ne tik stilinga interjero detale Jūsų namuose, bet  išradinga dovana draugams įkurtuvių proga. Taip pat pagalvėlėmis labai džiaugiasi mamos, močiutės ir krikšto tėvai, kuriems sunku sugalvoti ką padovanoti per Kalėdas.

Dekoratyvines pagalvėles siūlome dviejų populiariausių dydžių - 35x35 cm ir 45x45 cm. Kiekvienam pagal poreikį ir skonį.

Asmeniniai prestižiniai kalendoriai su nuotraukomis

      Nepaisant to, kad didelė mūsų gyvenimo dalis jau senokai persikėlė į interaktyvią erdvę, savo buityje vis dar išsaugojome erdvę klasikiniam popieriniam kalendoriui, į kurį patogu vis dirstelėti. Žinoma, kad kur kas maloniau pažvelgti į kalendorių, iš kurio į mus žiūri mylimų žmonių akys.

       Mes siūlome A3 ir A4 formato kalendorius, kuriuos sudaro 13 atskirų lapų (12 mėnesių ir viršelis). Spaudai naudojamas kokybiškas 250 gsm popierius. Kalendoriaus dizainą galima pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų arba susikurti naują individualų maketą.

       Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, jog asmeniniame prestižiniame kalendoriuje galėsite pasižymėti sau svarbias dienas (pvz. gimtadienius, vardadienius, įvairias sukaktuves ir kitas šeimos šventes), jas papuošti rėmeliais, pakeisti tos dienos langelio foną ar pažymėti tam tikru ženklu: gimtadienio tortu, gėlių puokšte ir pan.

       Asmeninis prestižinis kalendorius gali tapti puikia šilta dovana Jūsų artimiesiems!

Kalendorius ir jo atsiradimo istorija

        Dažnai gyvenime atsitinka, kad nežinai net paprasčiausių, kasdien vartojamų dalykų kilmės. Panašiai yra ir su kalendoriumi: mes jį gal nuolat nešiojamės kišenėje, turime savo kambary ant stalo arba ant sienos, bet jo istorija tikriausiai ne visiems yra žinoma, todėl bus ne pro šalį bent trumpai su ja susipažinti.

     Kai kuriems laiko perijodams skaičiuoti pradžią davė pačios gamtos reiškiniai. Mėnesiui — mėnulio keitimasis nuo jauno iki delčios, metams — gamtos keitimasis nuo pavasario iki žiemos. Diena yra įvairiai skaičiuojama. Žydai dieną skaičiuoja nuo saulės nusileidimo iki kito nusileidimo. Kai kur buvo skaičiuojama nuo saulės užtekėjimo. Mes dabar dieną skaičiuojame nuo vieno iki kito vidunakčio. Šį laiko perijodą vadiname ir para. Tik savaitė nėra gamtos reiškiniais pagrįsta. Kai kurie mano, kad ji atsirado Mozės laikais, kuris liepė žydams švęsti kas septintą dieną. Kiti sako, kad savaitė yra įvesta, kiekvienai dienai paskiriant vieną iš septynių planetų. Dar ir dabar kai kurios tautos, pvz. italai, ispanai, savaitės dienas vadina planetų vardais.

Senovės tautų kalendoriai

     Tikslus metų ilgis yra 365 dienos, 48 minutės ir 46 sekundės. Pirmiau žmonės to tiksliai nežinojo, bet ir tada, kai sužinojo, nebuvo lengva sugalvoti sistemą, kuri be pakeitimų tiktų visiems laikams. Egiptiečių metai turėjo 365 dienas. Jie buvo skirstomi į 12 mėnesių, kurių kiekvienas turėjo 30 dienų. Gale metų dar pridėdavo 5 dienas. Jie nekreipdavo dėmesio į mėnulio pilnatis: metai ėjo sau, o mėnulis sau.

     Žydų metai buvo padalinti taip pat į 12 mėnesių, bet suderinti su mėnuliu. Kad neatsiliktų nuo mėnulio, įsprausdavo dienas mėnesio viduryje, dažniausiai 13-tą dieną. Taigi, vieni jų mėnesiai turėjo 29 dienas, kiti — 30. Žinoma, ir tai dar nebuvo tikslu, reikėjo ir kitokių pataisų, kad metai derintųsi su gamtos reiškiniais.

     Ir graikų metai dalinosi į 12 mėnesių, turinčių kartais 29, kartais 30 dienų. Romėnai metus dalino į 10 mėnesių, bet vėliau ir jie prisitaikė prie graikų, pridėdami dar du mėnesiu.

    Romėnų mėnesių vardai buvo: Martius, Aprilis, Maius, Junius, Quintilis, Sextilis, September, October, November ir December. Vėliau, norint pagerbti Julių Cezarį ir Augustą, Quintilis buvo pavadintas Julius, o Sextilis — Augustus. Senovės Romoje, kai dar rašytų kalendorių nebuvo, Vyriausias Kunigas kiekvieno mėnesio pradžioje paskelbdavo, kada bus nonae ir idus bei mėnesio šventės. Tarp gruodžio ir kovo įsprausdavo sausį (Januarius) su 31 diena ir vasarį (Februarius) su įvairaus skaičiaus dienomis. Tas skelbimas lotyniškai buvo vadinamas calare — skelbti, šaukti. Nuo to kilo žodis calendae, t. y. pirmoji mėnesio diena. Iš šito žodžio yra kilęs ir žodis kalendorius. Graikai neturėjo calendae, todėl ką nors atidėti ad calendas graecas reiškė ir dabar tebereiškia niekados nedaryti.

     Jau sakėme, kad calendae yra pirmoji mėnesio diena. Idus (vidurys) reiškia 15 arba kitų mėnesių 13 diena. Devintoji diena prieš idus vadinama nonae. Taip pvz. Calendis Octob-ris reiškia spalių pirmą dieną, Idibus Maii reiškia gegužės 15 dieną ir t.t. Taigi, romėnų mėnesiai nebuvo dalinami į savaites, bet į dekadas, pavadintas : calendae, nonae, idus.

Juliaus kalendorius

     Visi šie suminėti kalendoriai, be abejo, nebuvo tobuli. Julius Cezaris, pasikvietęs graikų mokslininkus, nutarė pravesti kalendoriaus reformą (46 m. prieš Kristų). Buvo taip sutvarkytas kalendorius, kad susilyginimas dienos su naktimi būtų visados tą pačią mėnesio dieną. Tai pataisai įvykdyti reikėjo prie tų metų pridėti du mėnesiu, todėl 46 m. prieš Kr. turi 14 mėnesių. Metai turėjo turėti 365 dienas ir dar ketvirtadalį dienos. Iš tų ketvirtadalių per ketverius metus susidarydavo viena diena, kuri būdavo pridėta tarp vasario 23 ir 24 dienos. Taigi, kas ketvirti metai turėdavo 366 dienas ir vadindavosi keliamieji.

     Vis dėlto ir čia dar nebuvo tikslumo, nes ir taip sutvarkyti metai dar buvo 11 minučių ir 14 sekundžių per ilgi. Iš tų minučių ir sekundžių per 400 metų susidaro trys pilnos paros. Tokiu būdu 16 šimtmetyje buvo susidarę apie 10 dienų skirtumas. Reikėjo dar kokios nors reformos, kurią atliko Popiežius Grigalius XIII.

Grigaliaus kalendorius

     Popiežius, Bažnyčios susirinkimų prašomas, pravedė kalendoriaus reformą, pirmiausia išmesdamas iki to laiko priaugusių 10 dienų. Šiam tikslui 1582 m. spalių mėnesio 5 diena buvo pakeista į 15. Juliaus keliamieji metai buvo palikti, bet kad kas keturi šimtai metų neprisidėtų trys naujos dienos, buvo nutarta, kad ateityje tie šimtiniai metai, kurių pirmieji skaičiai dalinasi iš keturių (1600, 2000, 2400 ir t. t.), pasiliks ir toliau keliamieji, o tie, kurių pirmieji skaičiai nesidalina iš keturių (1700, 1800, 1900, 2100), bus paprastieji metai. Tokiu būdu kas 400 metų trys paros esti išmetamos. Vis dėlto ir šitie grigališki metai yra 26 sekundėm per ilgi. Bet iš 26 sekundžių viena para susidarys tik per 35 šimtmečius.

     Naujas Grigaliaus kalendorius buvo tuoj katalikiškų kraštų priimtas. Protestantai dar delsė. Lenkai ji priėmė 1586 metais, Vengrai — 1587 m., Vokiečiai — 1700 m., Anglija —- 1752 m., Sovietų Sąjunga — 1918 m., Graikija — 1923 m. Pravoslavai ir Unitai dar ir šiandien Velykas švenčia pagal Juliaus kalendorių. kurs dabar skiriasi nuo Grigaliaus kalendoriaus 13 dienų. Amerika sekė Angliją. Prie datų būdavo pridedamos raidės O. S. (Old Style). Taigi, nors kai kurie ir nenorėjo prisitaikyti prie Popiežiaus reformos, bet pamažu nusileido, ir dabar jau visame pasaulyje įsigalėjo Grigaliaus kalendorius,

Šaltinis: J. Venckus, S. J. (1953) Kalendoriaus istorija // Laiškai lietuviams, Vol. IV, No. 1, p. 27.

 

Boso diena -  galimybė nustebinti ir pagerbti savo vadovą!!!

Boso dieną populiaru švęsti Amerikoje, tačiau kasmet populiaresnė ji tampa ir Lietuvoje.

Šią šventę pasiūlė Patricija Bays Haroski iš Ilinojaus valstijos. Spalio 16-ąją ji pasirinko todėl, kad ši diena – jos tėčio gimtadienis, o ji tuo metu dirbo tėčio įmonėje sekretore. Šventę ji įregistravo 1958 metais JAV Prekybos rūmuose.

Šią dieną pasveikinkite savo viršininkus, iškrėskite jiems netikėtą staigmeną. O puikia staigmena gali tapti marškinėliai su užrašais.

 

Fotodrobės su Jūsų nuotrauka ar jų koliažu!

Padovanokite sau arba savo artimiesiems fotodrobę, kurioje įamžintos svarbiausios gyvenimo akimirkos! Kasdiena Jums siūlome susikurti bei įsigyti aukštos kokybės fotodrobę, kurioje atsispindėtų Jūsų širdžiai mieli prisiminimai, artimųjų veidai, šeimos ar net visos giminės istorija... Fotodrobę galite padovanoti savo artimiesiems įvairiomis progomis. Tai gali būti fotodrobė vestuvių proga, fotodrobė krikštynų proga, fotodrobė Valentino dienos proga, fotodrobė kūdikio gimimo proga, fotodrobė žmogaus ar įmonės gimtadienio proga. Fotodrobėje gali atsispindėti kelios šeimos narių kartos ar net geneologinis šeimos medis. Tereikia būti išradingam ir nepatingėti sukurti originalią, asmenišką, nuoširdžią fotodrobę, tikrai galinčią pradžiuginti ne vieną dėmesio bei artimųjų meilės pasiilgusią sielą.

Fotodrobė interjere taip pat gali tapti unikalia bei išskirtine puošmena,  akį traukiančiu akcentu. Fotodrobių kaina nuo 39 Lt. Kainos priklauso nuo drobės dydžio.

 

Meilės tema Valentino dienos proga!
Meilė – jausmas, apie kurį kalbėta jau tūkstančius kartų. Ją patirti trokšta visi, nes tai mūsų gyvenimo variklis, nuspalvinantis kasdienybę ir suteikiantis jai prasmę. Ir žodžių jai apsakyti niekada negana, nes mūsų kalba nėra pakankamai turininga atskleisti visą jos esmę.
Kai surandame savo antrąją puselę, visais įmanomais būdais stengiamės ją nustebinti maloniomis staigmenomis, mažomis dovanėlėmis.
Marškinėliai su užrašais meilės tema gali tapti viena tokių smulkmenų!
Tiesiog nereikėtų gėdytis rodyti savo jausmų. Būkime kūrybingi meilėje ir tarpusavio santykiuose!

MARŠKINĖLIAI SU UŽRAŠAIS VESTUVIŲ METINIŲ PROGA

Atsižvelgiant į vestuvių metinių pavadinimą, siūloma jaunavedžiams dovanoti atitinkamas dovanas. Pvz., pirmosiomis vestuvių metinėmis (popierinių vestuvių proga) – dovanoti knygas, nuotraukų albumus; penktosiomis metinėmis (medinių vestuvių proga) – medinius indus ir pan. Antrieji metai – medvilniniai. Šiai progai ypač tinka marškinėliai, prijuostės ar net apatiniai su užrašais. Galima sugalvoti originalius, šmaikščius ir Jūsų artimiems žmonėms tinkančius užrašus ant pasirinktų marškinėlių ar kokios kitos tekstilės. Kitoms vestuvių metinėms taip pat galima sugalvoti įvairiausių užrašų ar paveikslėlių ant marškinėlių, prijuosčių, apatinio trikotažo.

Vestuvių metinės

    * 1 metai – popierinės vestuvės

    * 2 metai – medvilnės vestuvės

    * 3 metai – odinės vestuvės

    * 4 metai – vaisinės vestuvės

    * 5 metai – medinės vestuvės

    * 6 metai – geležinės vestuvės

    * 7 metai – varinės vestuvės

    * 8 metai – bronzinės vestuvės

    * 9 metai – molinės vestuvės

    * 10 metų – alavinės vestuvės

    * 11 metų – plieninės vestuvės

    * 12 metų – šilkinės vestuvės

    * 13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės

    * 14 metų – dramblio kaulo vestuvės

    * 15 metų – krištolinės vestuvės

    * 20 metų – porcelianinės vestuvės

    * 25 metai – sidabrinės vestuvės

    * 30 metų – perlinės vestuvės

    * 35 metai – koralinės vestuvės

    * 40 metų – rubininės vestuvės

    * 45 metai – safyrinės vestuvės

    * 50 metų – auksinės vestuvės

    * 55 metai – smaragdinės vestuvės

    * 60 metų – deimantinės vestuvės

 

 

 

“Maikė“, „maikonas“ ar vis tik MARŠKINĖLIAI?

Mūsų kasdienėje kalboje jau nuo seno visiems suprantamas ir priimtinas žodis „maikė“. „Maikes“ mes užsimaunam, užsitempiam, užsimetam ir dar visaip kaip dedamės net nesusimąstydami, kaip tokiais išsireiškimais darkome savo kalbą. Veikiausiai dar ne kiekvienas mūsų žinome, kad „maikę“ reikėtų vadinti marškinėliais... Juk daug geriau skamba „marškinėliai“, „marškinukai“ ar marškiniai, nei „maikė“, „maikutė“ ar „maikonas“. O ir užrašai ar paveikslėliai uždėti ant marškinėlių atrodo išraiškingiau nei ant „maikės“. Todėl, mielieji, dėvėkime marškinėlius su užrašais, o ne „maikes“ su užrašais. Gerbkime savo kalbą, o tuo pačiu ir save!

 

MARŠKINĖLIAI SU LINKSMAIS UŽRAŠAIS

Marškinėlius su šmaikščiu ir linksmu užrašu dėvi žmonės turintys puikų humoro jausmą. Dovanodami marškinėlius su užrašu, užrašą renkame pagal žmogų, jo charakterį ar pomėgius. Svarbiausia, kad užrašas ant marškinėlių nežeistų, o džiugintų žmogų, kad tokius marškinėlius jis galėtų dėvėti.

 

      UŽRAŠAI ANT MARŠKINĖLIŲ

 

Marškinėliai su užrašais vyrui kuris mėgsta žvejoti.

1. KIMBA GERAI, KAI GERAI UŽMETI...

2. DARBAS YRA TIEMS KAS NEŽINO KAS YRA ŽVEJYBA

3. ŽVEJYBA IR ALUS – DU NEATSKIRIAMI DALYKAI

4, MAN PATINKA VISKAS KAS YRA IŠ RAIDĖS „Ž“: ŽVEJYBA, ŽŪKLĖ, ŽUVIS... ŽMONA.

 

Užrašai ant marškinėlių vyrams darboholikams

1. Į DARBĄ KAIP Į ŠVENTĘ, O ŠVENTĖS KIEKVIENĄ DIENĄ

2. ARIU PENKIAS DIENAS, KAD PAGYVENČIAU LIKUSIAS DVI

3. DIRBK DAUGIAU, PALAIKYK TURTINGUOSIUS

 

Prijuostė su užrašu tėčiui arba vyrui, kuris mėgsta gaminti

1. TĖTIS – VIRTUVĖS VIRTUOZAS

2. VISKĄ KĄ TU DARAI – DARAI PUIKIAI

 

Marškinėliai su užrašais alaus mėgėjams

1.  MANO PILVAS NE NUO ALAUS, MANO PILVAS ALUI.

2.  AŠ PADARAU ALAUS TIK DIENOMIS KURIOS PRASIDEDA RAIDE „Š“:     ŠEŠTADIENIAIS, ŠVENTADIENIAIS, ŠIOKIADIENIAIS, ŠENDIEN...

3.  SKANIAUSI SRIUBA (ALAUS BOKALAS)

 

Na ir daug kitokių užrašų, pagal kiekvieno būdą, pomėgį, charakterį.

  Nors vyrai mėgsta praktiškas dovanas, bet smagios ir juokingos dovanos juos nustebins. O marškinėliai su šmaikščiu ir originaliu užrašu ne tik smagi, bet ir panaudojama dovana.

 

Dovana – padaryta būtent jam bus ypatinga ir nepamirštama.

comments powered by Disqus