Užsakymų pristatymas

Marškinėlius galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą ar net vienkiemį. Taip pat siunčiame į užsienį.


Visos kainos pateiktos svetainėje www.mgprint.lt yra be pristatymo kaštų
.

Atsiėmimas biure (NEMOKAMAI)

Užsakymą atsiimti galite atvykus į UAB “MG print“ biurą, esantį adresu: Savanorių pr. 284A, Kaunas.  Kai tik prekės bus pagamintos Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu.  Darbo laikas 09:00-18:00 darbo dienomis..

Informuojame, jog mūsų ofise galima atsiskaityti tik grynaisiais.

Prekių pristatymas per Venipak kurjerius

 Pristatymas kurjeriu iki Jūsų durų. Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. DĖMESIO! Pasirinkus prekių pristatymą kurjeriu VENIPAK, prašome nurodyti tokį pristatymo adresą, kuriuo 2-3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo 8-17 val. galėsite priimti siuntinį iš kurjerių. Kurjeris neskambina, kad suderintų Jums patogų pristatymo laiką, jis tik praneša, kad Jums atveža siuntą. Kurjeriams pranešus apie siuntos pristatymą ir neradus Jūsų nurodytu adresu, siunta bus grąžinta siuntėjui, o pakartotinas siuntimas bus apmokestintas papildomai.

Būkite atidūs nurodydami pristatymo adresą (pašto kodas būtinas), kitu atveju siunta Jūsų nepasieks, o peradresavimas kainuos papildomai.

Kiekvienas užsakymas įvykdomas kaip įmanoma greičiau.
Įprastai prekių pristatymas trunka 2-3 darbo dienas.

Pristatymo kaina: 2.50 Eur.

 

Prekių pristatymas per autobusų siuntas:

Prekes galite atsiimti iš autobusų siuntų skyriaus Jūsų mieste, jeigu tokio nėra, tuomet tiesiai iš autobuso. Tai greičiausias pristatymo būdas. Siuntinį gaunate arba tą pačią dieną arba sekančią po užsakymo apmokėjimo.

 

Pristatymo kaina: 3.50 Eur.

Prekių pristatymas Europos Sąjungoje:

Pristatymas Europos Sąjungos šalyse paštu. Jūsų užsakymas bus išsiųstas paštu. Užsakymas pasieks Jus po 5 - 8 dienų, po Jūsų padaryto užsakymo apmokėjimo. Paštas išsiųs Jums pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs turėsite atsiimti savo vietiniame pašte.

Pristatymo kaina: priklauso nuo šalies į kurią siunčiama ir nuo siuntos svorio. 

 

 

Lydos g. 3 , Kaunas

Dirbame darbo dienomis 10-18 val.

comments powered by Disqus