PAGALVĖLĖS SU UŽRAŠAIS  IR NUOTRAUKOMIS DOVANOMS

Nebesugalvojate kuo nustebinti šeimos narius ar draugus gimtadienio, vestuvių, vestuvių metinių ar kitomis progomis?! Siūlome padovanoti jaukumą ir nuoširdumą - dekoratyvinę pagalvėlę su Jūsų pageidaujamu užrašu. Tai išties bus individuali dovana, kitokia dovana, kokios nenupirksite jokiame prekybos centre. Galite rinktis iš kelių natūralaus lino atspalvių dekoratyvinių pagalvėlių su užrašais, kuriuos sugalvojote Jūs. Dekoratyvinės pagalvėlės tikrai praktiškos. Jas galima skalbti (tiek užvalkalą, tiek vidų).

Dekoratyvinės pagalvėlės su užrašu gali tapti ne tik stilinga interjero detale Jūsų namuose, bet  išradinga dovana draugams įkurtuvių proga. Taip pat pagalvėlėmis labai džiaugiasi mamos, močiutės ir krikšto tėvai, kuriems sunku sugalvoti ką padovanoti per Kalėdas.

Dekoratyvines pagalvėles siūlome dviejų populiariausių dydžių - 35x35 cm ir 45x45 cm. Kiekvienam pagal poreikį ir skonį. Atkreipiame dėmesį, jog pagalvėlės yra rankų darbo, todėl išmatavimai gali skirtis 1-2 cm.

Visos prekės šioje kategorijoje yra rankų darbo rezultatas. Ši kategorija garantuoja, kad daiktas, kurį perkate, atkeliaus tiesiai iš mūsų kolektyvo rankų, todėl nenustebkite, jei užsisakius tą pačia prekę 2 kartus, gausite kiek kitokį variantą nei pirmą kartą, tačiau tai tik paliudija faktą, kad šios dekoratyvinės pagalvėlės tikrai buvo pagamintos su meile.