Krikštynos – labai svarbi kiekvienos krikščioniškos šeimos šventė, į kurią pasveikinti mažylio ir tėvelių susirenka giminės bei artimieji. Krikštynų dieną viskas yra skirta vaikams, nesvarbu, ar krikštijamas kūdikėlis, ar paaugęs vaikas, ar tai berniuko krikštynos ar krikštijama mergaitė.

 

Šiai dienai krikštynos švenčiamos labai iškilmingai, su gausybe svečių ir šventinės atributikos. Žinoma, neapsieinama ir be dovanų. Visuomet sudėtinga sugalvoti, ką originalaus ir išskirtinio padovanoti krikšto vaikui, jo tėveliams, seneliams arba krikštatėviams

.

Mes siūlome keletą originalių sprendimų – papuoškite krikšto tėvelius marškinėliais su sugalvotu užrašu ir vaikučio foto nuotrauka. Bus puikus šventės akcentas ir liks prisiminimui.

 

Taip pat galime pasiūlyti personalizuotas dekoratyvines pagalvėles su vaiko gimimo statistiniais duomenimis (gimimo data, laikas, ūgis, svoris, vieta, tėvelių vardai). Tokia pagalvėlė su vaiko duomenimis gera dovana tėveliams ne tik vaikučio gimimo proga, bet ir krikštynų proga.