Užsakymų pristatymas

Marškinėlius galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą, miestelį, kaimą ar net vienkiemį. Taip pat siunčiame į užsienį.


Visos kainos pateiktos svetainėje www.mgprint.lt yra be pristatymo kaštų
.

Atsiėmimas biure (NEMOKAMAI)

Užsakymą atsiimti galite atvykus į UAB “MG print“ biurą, esantį adresu: Savanorių pr. 284A, Kaunas.  Kai tik prekės bus pagamintos Jus informuosime el. paštu arba pranešime telefonu.  Prekių atsiėmimas: I-V 10-16.30 val

Informuojame, jog mūsų ofise galima atsiskaityti tik grynaisiais.

Prekių pristatymas per Venipak kurjerius

Pristatymas kurjeriu iki Jūsų durų. Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. DĖMESIO! Pasirinkus prekių pristatymą kurjeriu VENIPAK, prašome nurodyti tokį pristatymo adresą, kuriuo 2-3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo 8-17 val. galėsite priimti siuntinį iš kurjerių. Kurjeris neskambina, kad suderintų Jums patogų pristatymo laiką, jis tik praneša, kad Jums atveža siuntą. Kurjeriams pranešus apie siuntos pristatymą ir neradus Jūsų nurodytu adresu, siunta bus grąžinta siuntėjui, o pakartotinas siuntimas bus apmokestintas papildomai.

Būkite atidūs nurodydami pristatymo adresą (pašto kodas būtinas), kitu atveju siunta Jūsų nepasieks, o peradresavimas kainuos papildomai.

Kiekvienas užsakymas įvykdomas kaip įmanoma greičiau.

Įprastai prekių pristatymas trunka 2-3 darbo dienas.

Pristatymo kaina: 3.50 Eur.

Prekių pristatymas per autobusų siuntas:

Prekes galite atsiimti iš autobusų siuntų skyriaus Jūsų mieste, jeigu tokio nėra, tuomet tiesiai iš autobuso. Tai greičiausias pristatymo būdas. Siuntinį gaunate arba tą pačią dieną arba sekančią po užsakymo apmokėjimo.

Pristatymo kaina: 3.50 Eur.

Prekių pristatymas Europos Sąjungoje:

Pristatymas Europos Sąjungos šalyse paštu. Jūsų užsakymas bus išsiųstas paštu. Užsakymas pasieks Jus po 5 - 8 dienų, po Jūsų padaryto užsakymo apmokėjimo. Paštas išsiųs Jums pranešimą apie gautą siuntinį, kurį Jūs turėsite atsiimti savo vietiniame pašte.

Pristatymo kaina: priklauso nuo šalies į kurią siunčiama ir nuo siuntos svorio. 

GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Mes visuomet tikimės, kad UAB MG print ar Maikis.lt  įsigytos prekės Jums puikiai tiks. Vis dėlto, jeigu atsitiktų kitaip – visuomet nekokybišką prekę galite grąžinti ar pakeisti į kitą.

Spalvos matomos kompiuterių ir telefonų ekranuose gali skirtis dėl parametrų, todėl mes negalime už tai atsakyti.

Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 97/7/EB, 1997 m. gegužės 20 d., dėl vartotojų apsaugos,susijusios su nuotolinės prekybos sutartimis, Pirkėjas neturi teisės pasinaudoti galimybe atsisakyti sutarties, jeigu įgytos kokybiškos prekės buvo gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus arba yra akivaizdžiai pritaikytos tam tikram Pirkėjui.

Visi užsakymai yra gaminami pagal Pirkėjo nurodytus specialiuosius reikalavimus, todėl užsakyta prekė gali būti grąžinama tik dėl broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

Dėl grąžinimų ar keitimų kreipkitės el. paštu: reklama@mgprint.lt

KEITIMAS

  1. Nekokybišką prekę pagamintą pagal individualų užsakymą pakeisti galima – Lietuvoje per 14 dienų, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse per 30 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

  2. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  3. Pirkėjas keičiamas prekes turi išsiųsti registruota siunta prieš tai suderinęs su Pardavėju. Su keitimu susijusios pašto išlaidos apmokamos paties Pirkėjo. Jei Pirkėjas nesutinka padengti siuntimo išlaidų, Pardavėjas turi teisę atsisakyti pakeisti prekę.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.“

comments powered by Disqus