Marginimo būdai

SPALVOTA SKAITMENINĖ SPAUDA

Pritaikymas

Šiuo technologijos metodu galite spausdinti įvairiaspalvius vaizdus bei fotografijas. Spalvota skaitmeninė spaudos technologija tinka labai švelniai spaudai, kuri padengia dažais audinio pluoštą. Spausdinimo darbus galime atlikti nuo 1 iki 10 000 ar daugiau kopijų.

Galimybės

Spalvota skaitmeninė spausdinimo technologija suteikia galimybę spausdinti nespalvotas ir spalvotas fotografijas, ryškius ir įvairiaspalvius vaizdus su smulkiausiomis detalėmis bei spalvų perėjimais be fono. Maksimalus spausdinamas plotas, naudojant šią technologiją – 35×45 cm (šiek tiek daugiau nei A3). Ši spausdinimo technologija skirta tokiems audiniams, kaip šilkas, linas, džinsas, stora medvilnė ir t.t. Kuo tankesnis ir vienodas audinys, tuo kokybiškesnė išeis spauda.
Skeptikams sakome – Taip! Pagaliau galite spausdinti ir ant juodos medžiagos – užtikrinant spalvų ryškumą. Audinio paviršius toje vietoje kur bus spalvotas piešinys pirmiausiai yra padengiamas baltų dažų sluoksniu.
Spalvota skaitmeninė spausdinimo technologija suteikia galimybę spausdinti ant sagų, užtrauktukų ir siūlių. Spausdinimas ant balto audinio nesukuria reljefo  – spausdinama vienu sluoksniu prisotinant audinio pluoštą.

Trūkumai

Būtina atsižvelgti į tai, kad dizainas, kuris yra spausdinamas ant tekstilės, šiek tiek skirsis nuo spaudos ant popieriaus. Kiekvienas audinys turi savo struktūrą, reljefą ir spalvą, kuris įtakoja galutinę gaminio išvaizdą. Tačiau, spausdinimo efektas liečiant bus daug švelnesnis. Ši technologija neleidžia spausdinti sidabro arba aukso spalvos. Spalvota skaitmenininė spausdinimo technologija nėra pritaikyta spausdinti ant tamsaus poliesterio, bei kitų sintetinių audinių, kurie džiovinimo dažų etape esant 380 laipsnių temperatūrai susigadina.

Priežiūra

Rekomenduojama gaminio priežiūra – skalbimas 40 laipsnių temperatūroje išverčiant audinį iš vidaus į išorę. Dažų padengimui spalvoti marškinėliai yra impregnuoti specialiu gruntu, todėl kartais gali matytis gruntavimo dėmės, blizgesys, kurie po pirmo skalbimo išnyksta. Prieš nešiojant rekomenduojama išskalbti. Puikiai išsilaiko spauda ant tamsių drabužių, neatsiranda vaizdo įtrūkimų bei išblukimų bei tarnauja kelerius metus. Tačiau, spausdinant ant balto audinio drabužių, reikia žinoti, kad po intensyvaus gaminio nešiojimo bei skalbimo gali piešinys laikui bėgant išblukti. Skalbimo metu, nereikėtų naudoti balinimo priemonių bei automatinio džiovinimo.

 

SIUVINĖJIMAS

Siuvinėjame logotipus ant drabužių, kirpinių, gaminame antsiuvus, kuriame siuvinėjimo programas. Teikiame siuvinėjimo paslaugas įmonėms, reklamos agentūroms, siuvimo pramonei ir individualiam vartotojui.

Profesionali įranga užtikrina kokybišką Jūsų užsakymų atlikimą.

Naudojame plačios paletės siūlus ir geriausios kokybės papildomas medžiagas. Visada stengiamės rasti sprendimus, net jeigu siuvinėjimas atrodo iš pirmo žvilgsnio neįmanomas.

Kainos priklauso nuo užsakymo dydžio, sudėtingumo ir termino.

ŠILKOGRAFIJA

Šilkografija - arba trafaretinė spauda — tai spaudos būdas kai vaizdas dažais pernešamas per trafaretą ant norimo gaminio.

Šilkografinė spaudos ant marškinėlių technologija labiausiai tinka didelių tiražų spaudai. Gaminant didelius kiekius savikaina yra itin maža. Tokia spauda pasižymi preciziška kokybe ir ilgaamžiškumu.

Šilkografiniai atspaudai gali būti dedami ne tik ant bet kokio popieriaus paviršiaus, bet ir ant audinio, plastiko, medžio, stiklo, keramikos, tai bene universaliausiai panaudojama spaudos technologija. Taip pat šis spaudos būdas pasižymi įvairiu padengimo efektu, dedant specialius dažus, kurie iškyla, galima sukurti dekoratyvinį aukšto reljefo efektą, naudojant aukso, platinos dažus išgaunamas metalinis blizgesys.

Šiai dienai šilkografijos būdu galime marginti ant tamsių audinių iki 6 spalvų, ant baltų audinių iki 7 spalvų.

Maksimalus marginimo plotas yra ant kirpinių: 48 x 54 cm

Maksimalus marginimo plotas ant marškinėlių: 38 x 48 cm

TERMO SPAUDA

Termo plėvelės spauda: Šį spaudos būdą naudojame spaudžiant 1 - 5 spalvas. Puikiai tinka nesudėtingų logotipų, simbolių ir vektorinės grafikos elementų spausdinimui. Vaizdas ar piešinys, kurį norite spausdinti ant tekstilės gaminio, pirmiausiai ploterio pagalba yra išpjaunamas iš specialios medžiagos, tuomet karštu presu pernešamas ant drabužio ar kitokios medžiagos. Perkeltas paveikslėlis yra prikaitinamas ir yra ilgaamžis. Šis marginimo būdas tinkamas vienetinių užrašų, atvaizdų, logotipų, ženklinimo spaudams.

FLOKO SPAUDA ANT TEKSTILĖS

Tai dekoratyvūs, iškilūs piešiniai, kuriuos atspaudus gaunamas barchatinis, zomšinis padengimas. Flokavimo technologiją naudojame, atvaizduodami piešinius, užrašus bei logotipus ant marškinėlių, bliuzonų, prijuosčių, sportinių aprangų bei kitų gaminių.

Priežiūra

Kaip ir termo spaudoje mes naudojame tik išskirtinai aukštos kokybės medžiagas, todėl tinkama priežiūra užtikrins gaminio ilgaamžiškumą, be įtrūkimų ir išblukimo. Gaminį rekomenduojame skalbti ne aukštesnėje kaip 30° C laipsnių temperatūroje ir išversti iš vidaus į išorę.

SUBLIMACIJA 

Tai spausdinimo technologija, tinkanti spausdinti piešinius, logotipus užrašus, nuotraukas specialiai ant poliesterio. Šią technologiją siūlome naudoti dvipusio dizaino marškinėlių gamybai. Pirmiausiai spauda užnešama ant audinio, tiesiai ant kirpinio ir tik tada siuvami marškinėliai.

Technologija tinka įvairių drabužių gamybai, kai reikia padengti visą medžiagos paviršių, įskaitant rankoves,

siūles bei kaklą. Naudojant šią technologiją, dažai tiesiogiai įsigeria į audinio pluoštą, nesukurdami reljefinio paviršiaus.

Sublimacinė spaudos technologija leidžia perkelti vaizdą ant drabužių nuo siūlės iki siūlės. Neapribojamas spalvų pasirinkimas, jų kiekis, sodrumas bei spalvų perėjimas. Ši technologija taip pat tinkama ir šešėliams, mažoms detalėms bei kitiems įvairiems efektams.

comments powered by Disqus