Tėvo diena – šventė, kurioje švenčiama tėvystė, panašiai kaip ir per motinos dieną – motinystė. Šią dieną oficialiai pirmiausiai pradėjo švęsti JAV, kur tėvo diena švenčiama panašiai kaip ir motinos diena.

Tėčius mylime tikrai ne mažiau nei mamas, tad jiems meilę parodyti galime kūrybiškai ir originaliai. Tėčiui galima dovanoti marškinėlius ar bliuzoną su taikliais užrašais, susijusiais tėčio hobiu ar lasvalaikiu. Žvejui ar medžiotojui tikrai tiktų ir patiktų marškinėliai žvejybos ar medžioklės tematika, kompiuterių specialistui – marškinėliai Hacker tematika, o šeimos meistras būtų laimingas pasipuošęs marškinėliais su užrašais “Visų galų meistras” ir pan. Automobilių mylėtojui tiktų marškinėliai ir bliuzonas su užrašais “Tikri vyrai vairuoja audi” ar BMW, VW ir t.t... Visais atvejais marškinėlius, bliuzonus ar kepuraites prideriname pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.

Vyrai mėgsta praktiškas dovanas, tad ne tik marškinėliai, bliuzonas, ar kepurėlė gali juos pradžiuginti. Turime kokybiškų prijuosčių griliaus karaliui, šašlykų karaliui, virtuvės karaliui, virtuvės meistrui ar virtuozui – virtuvės PROFUI. Ant prijuostės galime užrašyti virtuvės šefo vardą ar Jūsų sugalvotą linkėjimą. Taip sukuriama originali ir asmeninė dovana, kurios negalėtumėte įsigyti eilinėje parduotuvėje.

Natūralaus lino pagalvėlė taip pat ne tik šilta ir graži, bet ir praktiška dovana tėčiui ar seneliui. Ant lino pagalvėlės galime perkelti vaikų, anūkų ar šeimos nuotraukas, užrašyti linkėjimus, sveikinimus, padėką ir visa kita, ką tik sugalvojate. Pagalvėlė gali būti ne tik puiki namų interjero puošmena, bet ir tarnauti tėčiui kaip patogi atrama žiūrint televizorių, žvejyboje ar ilsintis automobilyje. Šiuo atveju grožis suderinamas su praktiškumu ir natūralumu.

Marškinėliai tėčiui, dovana teciui, tevo dienos proga, marskineliai tevo dienai, marskineliai tevui, dovana tevui, tevo dienos dovana, tevo diena,
dovana seneliui,dovanos tėčiui,marškinėliai seneliui,marškinėliai su spauda,marskineliai teciui,marškinėlių gamyba,mylimam tėčiui,spausdinimas ant marškinėlių,spausdinimas ant marškinėlių Kaune,Tėvo dienai,užrašai ant marškinėlių